Prece veiksmīgi pievienota Jūsu grozam
    

RekvizītiInterneta veikalu Creolink.lv administrē
SIA „PrintPack Service”. 

SIA „PrintPack Service” rekvizīti:

Reģ. Nr.: 40003589919
PVN reģ. Nr.: LV40003589919
Juridiskā adrese: Piedrujas iela 7, Rīga, LV-1073, Latvija
Biroja/pasta adrese: Piedrujas iela 7A, Rīga, LV-1073, Latvija
Tālr. +371 67818007, +371 67818010
E-pasts: printpack@printpack.lv

Norēķinu rekvizīti:
AS „Swedbank”
SWIFT: HABALV22
Konts: LV98HABA0551002498622

Par CREOLINKCREOLINK - tās ir radošas idejas, izejmateriāli un risinājumi būvniecības, ražošanas un tipogrāfijas uzņēmumiem, reklāmas ražotājiem, un radošām personībām.

CREOLINK nosaukums apvieno šādus uzņēmumus: UAB „Libra Vitalis“, UAB „Heliopolis“, UAB „Dotpack“ Lietuvā, SIA „PrintPack Service“ Latvijā, kā arī AS „Igepa Libra Vitalis“ Igaunijā.

Apvienojot mūsu zināšanas dažādās jomās, ilgstošu un nenovērtējamu pieredzi zem CREOLINK vārda, mums ir viens mērķis – piedāvāt noderīgākos risinājumus no vienām rokām reklāmas izgatavotājiem, būvniecības, rūpniecības, tipogrāfijas uzņēmumiem un radošiem cilvēkiem, nodrošinot viņus ar izejvielām, materiāliem un aprīkojumu, lai Jūsu nākotnes redzējums iegūtu formu!Par mums

IMG_20190829_132930.jpg IMG_20190829_132856.jpg IMG_20190829_132832.jpg

Lai varētu radīt, pirmkārt, ir nepieciešama iedvesma.

Ienāciet CREOLINK pasaulē, kur iepazīstināsim ar plašu PLASTMASAS klāstu: sākot no viegla, bet ļoti izturīga organiskā stikla līdz pat nodilumizturīgai tehniskajai plastmasai. Profesionāļus iepazīstināsim ar progresīvākajām drukas IEKĀRTĀM. Visiem palīdzēsim smelties jaunas idejas, parādīsim, kā izskatās produkti, kas izgatavoti no mūsu piedāvātajiem materiāliem. Vissvarīgākais – visu varēsiet apskatīt, izmēģināt un aptaustīt pie mums CREOLINK salonā.

Pie mums PLAŠS sortiments

Papīrs, plastmasa, iepakojums, materiāli reklāmai, būvniecībai, rūpniecībai, kā arī profesionālās iekārtas - viss pie mums: lai arī kādas būtu Jūsu vajadzības, mēs varam saņemt un piegādāt vairāk nekā mums ir: jums vienkārši vajag izdomāt. No plašā sortimenta mēs noteikti varam jums piedāvāt piemērotākos risinājumus.

Ne tikai VAIRUMTIRDZNIECĪBA, bet arī MAZUMTIRDZNIECĪBA

Vieni no mums attīsta lielus, starptautiskus projektus, bet citi uzcītīgi strādā pie mazām, bet svarīgām lietām. Mūsu mērķis ir piegādāt materiālus un izejvielas ne tikai lieliem uzņēmumiem, bet arī ikvienai radošai personībai. Tādēļ attīstām ne tikai vairumtirdzniecību, bet arī mazumtirdzniecību un ērtu iepirkšanos tīmeklī.

Specializētie pakalpojumi

Mēs esam izstrādājuši un pielāgojuši specializētus pakalpojumu pasūtīšanas moduļus – platformas. Lai jūs varētu ātri un ērti pasūtīt vēlamo pakalpojumu vai veikt pasūtījumu; izgatavot izturīgas kastes transportēšanai un uzglabāšanai vai meklējat, kur izgatavot īpašas detaļas; vēlaties, lai mēs sagrieztu izvēlēto materiālu atbilstoši jūsu vēlamajiem izmēriem, apmeklējiet mūsu kastu ražotni, detaļu ražotni vai citus pakalpojumu moduļus.