Prece veiksmīgi pievienota Jūsu grozam
    

Samaksa

Norēķināties par CREOLINK internetveikalā pasūtītām precēm, varat dažādi:

- ar naudas pārskaitījumu,
- izmantojot internetbanku,
- skaidrā naudā.

Samaksa ar naudas pārskaitījumu

Par precēm vienmēr var norēķināties ar naudas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas būs norādīti rekvizīti naudas pārskaitījumam. Jūs saņemsiet arī priekšapmaksas rēķinu e-pastā.

Tālāk, pārskaitiet norādīto summu SIA “PrintPack Service” kontā. Vēršam uzmanību: lai mēs varētu ātrāk apstiprināt Jūsu samaksu, maksājuma uzdevuma mērķī ir noteikti jānorāda CREOLINK pasūtījuma numurs.

Norēķinu rekvizīti:

Saņēmējs: SIA „PrintPack Service”
Reģ. Nr.: 40003589919

Banka: AS „Swedbank”
SWIFT: HABALV22
Konts: LV98HABA0551002498622

Maksājuma mērķis: Noteikti ierakstiet pasūtījuma numuru.

Vēlamies uzsvērt, ka naudas pārskaitījuma ieskaitīšana prasa ilgāku laiku – no dažām stundām līdz vienai dienai. Tas ir atkarīgs no bankas un laika, cikos veicāt pārskaitījumu. Tādēļ, ja preces nepieciešamas iespējami ātrāk, iesakām izvēlēties samaksu ar internetbanku vai skaidrā naudā.

Ja izvēlējāties samaksāt ar naudas pārskaitījumu, lūdzu, nosūtiet maksājuma uzdevuma kopiju uz e-pastu info@creolink.lv

Samaksa ar internetbanku

Jūs vienmēr varat samaksāt par precēm, izmantojot internetbanku. Noformējot pasūtījumu, samaksas izvēlnes sadaļā atrodiet savu banku, kredītsabiedrību vai Paysera. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas tiksiet novirzīts uz bankas, kredītsabiedrības vai Paysera autorizēšanās vietni. CREOLINK nepārsūta un neglabā paroles vai citu autorizācijas informāciju. 

Samaksu pa internetbanku internetveikalā CREOLINK nodrošina mūsu partneris – UAB Paysera LV.

Apstiprinājums par veikto samaksu internetbankā mūs sasniedz dažu minūšu laikā, tādēļ pasūtījums tiek nekavējoties nodots izpildei.

Ar ko atšķiras samaksa ar naudas pārskaitījumu no samaksas ar internetbanku?

Lai samaksātu ar naudas pārskaitījumu, Jums būs jāpieslēdzas savai bankai un pašam jāaizpilda (jāievada attiecīgie rekvizīti) maksājuma uzdevums. Aizpildītā un izpildei nodotā maksājuma uzdevuma naudas pārskaitījums mūs sasniegs vienas darba dienas laikā, atkarībā no laika, cikos tas tika izpildīts, jo starpbanku pārskaitījumi tiek veikti tikai dažas reizes dienā.

Veicot samaksu ar internetbanku, tiksiet novirzīts uz savas bankas autorizēšanās vietni un pēc autorizācijas, Jūs redzēsiet jau sagatavotu maksājuma uzdevumu, kas ir tikai jāapstiprina. Šādi veikta samaksa mūs sasniegs dažu minūšu laikā.

Norēķini skaidrā naudā

Ne vienmēr ir iespējams norēķināties skaidrā naudā. Samaksa skaidrā naudā ir iespējama ja pieteikta pasūtījuma saņemšana tirdzniecības salonā un prece nav jāgriež. Ja izvēlaties šo samaksas veidu, mēs nekavējoties uzsāksim pasūtījuma sagatavošanu un informēsim, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai.